Stwórz nową listę zakupową

Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna księgowa / księgowy - księgi handlowe

Opis stanowiska:

- Samodzielne i kompleksowe prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami rachunkowymi i podatkowymi

- Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, JPK_V7 oraz Vat UE, i inne) oraz wszelkich innych deklaracji wymaganych prawem

-  rozliczanie transakcji WNT/ WDT/ Import/ Export, rozliczanie transakcji w walutach obcych

- Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych (w tym transakcji zagranicznych),

- Kontrola i księgowanie wyciągów bankowych, kart kredytowych i kasy,

- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych z kontrahentami,

- Prowadzenie i odpowiedzialność za kadry i naliczanie płac

- sporządzanie list płac, deklaracji ZUS i PFRON,

- Sporządzanie deklaracji do GUS

- sporządzanie sprawozdania finansowego i raportów lub współpraca przy gromadzeniu danych

- Rozliczanie, analiza i uzgadnianie wybranych kont księgowych

- Kompleksowe raportowanie, analizy i kalkulacje na potrzeby Zarządu

- Kontrola poprawności dokumentów i procesów z procedurami ustalonymi w spółce oraz ich tworzenie

- Współtworzenie polityki rachunkowości firmy

- Zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości

- Odpowiedzialność za współpracę z podmiotami zewnętrznymi (US, ZUS, banki etc.)

Wymagania:

- Znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości, środków trwałych i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

- Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i księgowości

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Zdolności organizacyjne oraz nastawienie na realizację celów i zadań

- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość Excel,

- Mile widziana znajomość zagadnień handlu międzynarodowego

- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

- samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem

- Mile widziana wiedza w rozliczaniu spółek handlowych (lub JDG - pełna księgowość)

Oferujemy:

- Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na cały etat.

- Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

- Możliwość realnego wpływu na strategię i rozwój firmy

- Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

- Luźną i partnerską atmosferę w firmie

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- kartę Multisport

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@basketo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 4262 opinii
2024-03-18
Klasa !
2024-03-17
Idealne i świetnie się trzymają
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel