Kierownik Sklepu Inowrocław

Kierownik Sklepu - Inowrocław

Opis stanowiska:

Realizacja planów sprzedażowych oraz wyznaczonych celów,

Odpowiedzialność za bieżącą działalność sklepu

Obsługa Klientów stacjonarnych i internetowych

Przygotowanie i realizacja zamówień

Obsługa serwisów aukcyjnych

Tworzenie i doskonalenie procedur

Zarządzanie podległym zespołem

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Dbanie o dobry wizerunek sklepu, zgodny z obowiązującymi standardami

Umiejętność planowania i organizowania pracy podległego zespołu

Odpowiedzialność i samodzielność

Wymagania:

Umiejętność pracy z planami i wskaźnikami sprzedaży

ZaangażowanieMinimum średnie wykształcenie

Samodzielność w działaniuPozytywne nastawienie

Bardzo dobra organizacja pracy

Dyspozycyjność

Silna motywacja

Podstawowa wiedza dotycząca koszykówki i streetwear

Umiejętność zarządzania ludźmi

Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Znajomość programów MS Office w tym dobra znajomość Excela

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Codzienne wyzwania

Przyjazną atmosferę zespołu

Niezbędne narzędzia pracy

Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

Możliwość skorzystania z karty Multisport

Podania prosimy przesyłać na maila: praca@basketo.pl

Zamknij
pixel